close
loading
szybko i solidnie Szybki kontakt 24h
/33/ 874-15-97

Wysyłka towaru

w 24h

Autoryzowany Partner

Autoryzowany partner

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Tworzymy zgrany zespół ludzi z pasją.

TROCHĘ HISTORII

Firma „ABRO” powstała w 2000 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem; urządzeń fiskalnych (kasy i drukarki fiskalne). Wdrażamy i serwisujemy oprogramowanie do prowadzenia firmy. Serwisujemy sprzęt biuiurowy (kserokopiarki, faksy…), komputery oraz urządzenia peryferyjne (drukarki, skanery, inne). Kompleksowo zajmujemy się montażem i serwisowaniem monitoringu wizyjnego dla firm i osób prywatnych.
Oferujemy szeroko rozumianą usługę informatyczną – instalacja, wdrażanie, serwisowanie i naprawianie oferowanego sprzętu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze służymy wiedzą i doradztwem technicznym. Jesteśmy dynamicznym zespołem elektroników i informatyków dla których praca jest pasją, a każdy nowy problem wyzwaniem.
W swojej ofercie posiadamy urządzenia i podzespoły najwyższej jakości czołowych producentów z całego świata. Posiadamy dobrze zorganizowaną sieć dostaw i komunikacji, dzięki której działamy szybko i sprawnie. Zapewniamy solidność oraz miłą atmosferę.

 

NASZA OFERTA

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim urządzenia fiskalne (kasy i drukarki fiskalne). Zarówno proste kasy dla kazdego, jak również bardziej zaawansowane sytemy do sprzedaży online, obsługa sieci sklepów z róznych branż. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fb g+ youtube mail

DANE FIRMY:

 

adres

 

Oddział: Sucha Beskidzka

ul.Mickiewicza 40, 34-200 Sucha Besk.

serwis@abrogibas.pl

telefon

telefon:

+48606942166, 33 874-15-97

mail

e-mail:

sklep@abrogibas.pl  - sklep